Informatii comunicate

COMUNICATE

CRJ anunta selectia a doi experti pe termen scurt

CRJ anunta selectia a doi experti pe termen scurtCategorie : Comunicate > Educatie, arta
Informatie adaugata de : Centrul de Resurse Juridice (CRJ)
publicat pe : 17.01.2011

Centrul de Resurse Juridice anunta deschiderea procedurii de selectie pentru angajarea a doi experți pe termen scurt in cadrul proiectului ‘’Calitate in educatie prin mediere si practici restaurative” – proiect cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013, conform contractului de finantare POSDRU/17/1.1/G/37259.

Obiectivul general al proiectului vizeaza imbunatatirea mecanismelor de actiune si a competentelor actorilor din invatamântul preuniversitar pentru a contribui la cresterea calitatii climatului educational prin transfer de practici inovative in Regiunea Bucuresti-Ilfov.

Detalii suplimentare referitoare la proiect pot fi consultate pe pagina de prezentare a proiectului:  http://www.crj.ro/Proiecte-in-derulare-625/

Responsabilitatile in cadrul proiectului vizeaza aspecte legate de:

-       activitati de documentare, analiza, cercetare;

-       participare la vizite de studiu in tari europene;

-       asistenta oferita echipei de management pentru constituirea unei retele pilot in Regiunea Bucuresti- Ilfov;

-       realizarea de rapoarte.

Cerinte specifice:

- studii superioare in domeniul socio-uman, cu Master sau studii postuniversitare;

- experienta de minim 5 ani in context educational;

- portofoliu de cercetari / analize in context educational;

- cunostinte avansate de limba engleza si de utilizare a computerului;

- disponibilitate de participare la activitatile proiectului conform cerintelor;

- experienta anterioara in proiecte cu finantare europeana si cunoasterea limbii franceze la nivel avansat constituie avantaje.

Documente necesare pentru participarea la selectie:

- CV model Europass, semnat pe fiecare pagina;

- Scrisoare de motivatie;

Documentele solicitate trebuie transmise pana la data de 20 ianuarie 2011 la adresa de e-mail  luca@crj.ro.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati. Persoanele selectate pentru interviu vor fi invitate sa transmita diplomele relevante care sa ateste expertiza in domeniu.

Rezultatele finale ale selectiei vor fi afisate pe pagina web a Centrului de Resurse Juridice.

RSS Feed

# proiectinvest.ro 2
publicitate

Alte comunicate de aceeasi firma:
book Anunt selectie expert pentru coordonare retea pilot
book Anunt selectie Responsabil comunicare si relatii publice
book S-a lansat proiectul “Calitate in educatie prin mediere si practici restaurative”

Alte comunicate din aceeasi categorie:
book Cursuri calificare Oradea - succes garantat
book Trusa de geometrie este cel mai iubit instrument educational de catre toti copiii !
book Jucarii pentru dezvoltarea corespunzatoare a copiilor pe care le poti achizitiona de la Bekid.ro
book Muzica de nunta – nunta ta, distractia noastra!
book Muzica de petrecere: talent, seriozitate, interes, pe scurt un succes pentru tine!
book Formatie nunta – cea mai potrivita alegere!
book Formatia nunta Bucuresti – distractie la maximum !
book Copilul meu uraste compunerile
book Servicii Foto Profesionale
book Fotografii de nepretuit

COMUNICATE

Cele mai citite stiri si articole

Vezi oferta de promovare si publica acum!
Publicitatea ta !
publicitate

Parteneri PROMOAFACERI

Publicitate online - promovare produse

Comunicatul de presa - de la mesaj la stire, curs de comunicare premium cu abordare practica.

Proiect Comunicare, prima platforma online in care vorbim despre comunicare. Cursuri bazate pe experienta.

Publicitate online - promovare servicii

Servicii intocmire situatii de lucrari si devize oferta in constructii. Estimare lucrari si realizare deviz general.

Estimare resurse proiect, realizare antemasuratori pentru lucrari de arhitectura, structura si instalatii in constructii.

TextLink, vezi oferta de publicitate online

Ghid comunicare si promovare online